G6A-274P-ST-USDC24V
Partnumber:
G6A-274P-ST-USDC24V
Manufacturer:
Omron
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
Signal Relay 24VDC 2A DPDT(20.2x10.1x8.4)mm THT