G6A-434P-ST-US-24V
Partnumber:
G6A-434P-ST-US-24V
Manufacturer:
OMRON INDUSTRIAL AUTOMATION
products.category:
others
Availability:
470 in stock
SKU:
G6A-434P-ST-US-24V
Package
SIGNAL RELAY 24VDC 2A 4PDT( (35.4MM 10.1MM 8.4MM)) THT