G6A-434P-ST20-US-DC12
Partnumber:
G6A-434P-ST20-US-DC12
Manufacturer:
Omron
products.category:
Relay
Availability:
10000 in stock
Package
Signal Relay 12VDC 2A 4PDT(35.4x10.1x8.4)mm THT