G6AK-474P-24VDC
Partnumber:
G6AK-474P-24VDC
Manufacturer:
Omron
products.category:
Relay
Availability:
10000 in stock
Package
Signal Relay 24VDC 2A 4PDT(35.4x10.1x8.4)mm THT