G6B-1114P-US-24V
Partnumber:
G6B-1114P-US-24V
Manufacturer:
OMRON INDUSTRIAL AUTOMATION
products.category:
Relay
Availability:
1691000 in stock
SKU:
G6B-1114P-US-24V
Package
POWER RELAY 24VDC 5A SPST-NO( (21MM 10MM 10MM)) THT