G6B-2114P-US-DC12V
Partnumber:
G6B-2114P-US-DC12V
Manufacturer:
OMRON INDUSTRIAL AUTOMATION
products.category:
Relay
Availability:
10000 in stock
Package
Power Relay 12VDC 5A SPST-NO/SPST-NC( (20mm 11mm 11mm)) THT