G6B-2214P-USDC12
Partnumber:
G6B-2214P-USDC12
Manufacturer:
Omron
products.category:
Relay
Availability:
10000 in stock
Package
Power Relay 12VDC 5A DPST-NO(20x11x11)mm THT