G6B-4BND-DC24
Partnumber:
G6B-4BND-DC24
Manufacturer:
Omron
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
Electromechanical Relay 24VDC 2.88KOhm 5A 4PST-NO( (43mm 78mm 28mm)) DIN Rail Terminal Relay