G6CK-1114P-US-DC24
Partnumber:
G6CK-1114P-US-DC24
Manufacturer:
Omron
products.category:
Relay
Availability:
10000 in stock
Package
Power Relay 24VDC 10A SPST-NO(20x15x10)mm THT