G6DN-1A-DC24
Partnumber:
G6DN-1A-DC24
Manufacturer:
Omron
products.category:
Relay
Availability:
10000 in stock
Package
Power Relay 24VDC 5A SPST-NO(20x5.08x12.5)mm THT