G6DS-1A-24V
Partnumber:
G6DS-1A-24V
Manufacturer:
OMRON
products.category:
Relay
Availability:
10000 in stock
Package
Power Relay 24VDC 5A SPST-NO(21.3x5.08x12.5)mm THT