G6E-134P-US-12V
Partnumber:
G6E-134P-US-12V
Manufacturer:
OMRON ELECTRONIC COMPONENTS LLC
products.category:
others
Availability:
341 in stock
SKU:
G6E-134P-US-12V
Package
RELAY GEN PURPOSE SPDT 2A 12V