G6E-134P-US24VDC
Partnumber:
G6E-134P-US24VDC
Manufacturer:
OMRON
products.category:
Relay
Availability:
10000 in stock
Package
Power/Signal Relay, SPDT, Momentary, 0.008A (Coil), 24VDC (Coil), 200mW (Coil), 3A (Contact), 220VDC (Contact), DC Input, AC/DC Output, Through Hole-Straight Mount, ROHS COMPLIANT