G6K-2F-RF-S-12V
Partnumber:
G6K-2F-RF-S-12V
Manufacturer:
Omron
products.category:
Relay
Availability:
10000 in stock
Package
Signal Relay 12VDC 1.315KOhm 1A DPDT(10.7x7.8x5.4)mm SMD