G6K-2G-Y-DC12
Partnumber:
G6K-2G-Y-DC12
Manufacturer:
Omron
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Signal Relay 12VDC 1A DPDT( (10mm 6.5mm 5.4mm)) SMD