G6L-1F-DC12
Partnumber:
G6L-1F-DC12
Manufacturer:
Omron
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Signal Relay 12VDC 1A SPST-NO(10.6x8.4x4.5)mm SMD