G6S-2-4.5VDC
Partnumber:
G6S-2-4.5VDC
Manufacturer:
Omron
products.category:
Relay
Availability:
100000 in stock
Package
Signal Relay 4.5VDC 2A DPDT(14.8x7.3x9.2)mm SMD