G6S-2-DC24
Partnumber:
G6S-2-DC24
Manufacturer:
Omron
products.category:
Relay
Availability:
10000 in stock
Package
Signal Relay 24VDC 2A DPDT( (14.8mm 7.3mm 9.2mm)) THT