G6Z-1FE-24V
Partnumber:
G6Z-1FE-24V
Manufacturer:
OMRON CORPORATION
products.category:
Relay
Availability:
10000 in stock
Package
Electromechanical Relay 24VDC 2.88KOhm 0.5A SPDT(20x9.6x9.3)mm SMD High Frequency Relay Automotive