G7SA-2A2B-24VDC
Partnumber:
G7SA-2A2B-24VDC
Manufacturer:
OMRON
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Electromechanical Relay 24VDC 1.152KOhm 6A DPST-NO/DPST-NC(40x13x24)mm THT Safety Relay