G8V-1C7T-R-DC12
Partnumber:
G8V-1C7T-R-DC12
Manufacturer:
Omron
products.category:
Relay
Availability:
10000 in stock
Package
Electromechanical Relay 12VDC 72Ohm/104Ohm 1A SPDT(22.5x15x25)mm Plug-In Automotive Relay Automotive