G8V-RH-1C7T-R-DC12
Partnumber:
G8V-RH-1C7T-R-DC12
Manufacturer:
OMRON INDUSTRIAL AUTOMATION
products.category:
others
Availability:
1046 in stock
SKU:
G8V-RH-1C7T-R-DC12
Package
ELECTROMECHANICAL RELAY 12VDC 85OHM 1A SPDT(22.5X15X25)MM