GA1210A682FXCAR31G
Partnumber:
GA1210A682FXCAR31G
Manufacturer:
Vishay
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.0068uF 200V C0G 1% Pad SMD 1210 150°C Automotive T/R