GA243QR7E2222MW01L
Partnumber:
GA243QR7E2222MW01L
Manufacturer:
MURATA
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.0022uF 250VAC X7R 20% Pad SMD 1812 125°C T/R