GA342A1XGF270JW31L
Partnumber:
GA342A1XGF270JW31L
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic Suppression Y2 27pF 250VAC SL 5% Pad SMD 1808 125°C T/R