GA342DR7GF102KW02L
Partnumber:
GA342DR7GF102KW02L
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic Suppression Y2 0.001uF 250VAC X7R 10% Pad SMD 1808 125°C T/R