GA342QR7GF101KW01L
Partnumber:
GA342QR7GF101KW01L
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic Suppression Y2 100pF 250VAC X7R 10% Pad SMD 1808 125°C T/R