GBP201-1450M
Partnumber:
GBP201-1450M
Manufacturer:
SOSHIN ELECTRIC
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Electromechanical Filter 1450MHz Freq. 1000MHz to 2000MHz 75Ohm