GBU15K-BP
Partnumber:
GBU15K-BP
Manufacturer:
Micro Commercial Components
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
Bridge Rectifier Diode, 1 Phase, 15A, 800V V(RRM), Silicon, ROHS COMPLIANT, PLASTIC, GBU, 4 PIN