GCJ188R71H333KA12D
Partnumber:
GCJ188R71H333KA12D
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.033uF 50V X7R 10% Pad SMD 0603 Soft Termination 125°C Automotive T/R