GCJ188R72A104KA01D
Partnumber:
GCJ188R72A104KA01D
Availability:
100000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.1uF 100V X7R 10% Pad SMD 0603 Soft Termination 125°C Automotive T/R