GCJ188R91H224KA01D
Partnumber:
GCJ188R91H224KA01D
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.22uF 50V X8R 10% Pad SMD 0603 Soft Termination 150°C Automotive T/R