Partnumber: GCJ216R72A103KA01D
Manufacturer: Murata Manufacturing
products.category: C/R/E
Availability: 10000 in stock
SKU: GCJ216R72A103KA01D
decrease increase
Package Cap Ceramic 0.01uF 100V X7R 10% Pad SMD 0805 Soft Termination 125°C Automotive T/R