GCJ21BR71E225KA01K
Partnumber:
GCJ21BR71E225KA01K
Manufacturer:
Murata Manufacturing
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 2.2uF 25V X7R 10% Pad SMD 0805 Soft Termination 125°C Automotive T/R