GCJ31CC71H475KA01L
Partnumber:
GCJ31CC71H475KA01L
Manufacturer:
Murata Manufacturing Co Ltd
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 4.7uF 50V X7S 10% Pad SMD 1206 Soft Termination 125°C Automotive T/R