GCJ31CR71C475KA01L
Partnumber:
GCJ31CR71C475KA01L
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 4.7uF 16V X7R 10% Pad SMD 1206 Soft Termination 125°C Automotive T/R