GCJ31CR71H225KA12L
Partnumber:
GCJ31CR71H225KA12L
Manufacturer:
Murata Manufacturing
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 2.2uF 50V X7R 10% Pad SMD 1206 Soft Termination 125°C Automotive T/R