GCM0335C1E9R1DA16D
Partnumber:
GCM0335C1E9R1DA16D
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 9.1pF 25V C0G 0.5pF Pad SMD 0201 125°C Automotive T/R