GCM1555C1H1R5WA16D
Partnumber:
GCM1555C1H1R5WA16D
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 1.5pF 50V C0G 0.05pF Pad SMD 0402 125°C Automotive T/R