GCM155C71A474KE36D
Partnumber:
GCM155C71A474KE36D
Manufacturer:
Murata
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.47uF 10V X7S 10% Pad SMD 0402 125°C Automotive T/R