GCM155R71H333KE02D
Partnumber:
GCM155R71H333KE02D
Manufacturer:
MURATA
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.033uF 50V X7R 10% Pad SMD 0402 125°C Automotive T/R