GCM155R71H682KA55D
Partnumber:
GCM155R71H682KA55D
Manufacturer:
Murata Manufacturing
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.0068uF 50V X7R 10% Pad SMD 0402 125°C Automotive T/R