GCM1885C1H1R8CA16D
Partnumber:
GCM1885C1H1R8CA16D
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 1.8pF 50V C0G 0.25pF Pad SMD 0603 125°C Automotive T/R