GCM188R71C105KA64D
Partnumber:
GCM188R71C105KA64D
Availability:
10000 in stock
Package
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 16V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 1uF, Surface Mount, 0603, CHIP, ROHS COMPLIANT