GCM188R71H332KA37D
Partnumber:
GCM188R71H332KA37D
Manufacturer:
Murata Manufacturing Co Ltd
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.0033uF 50V X7R 10% Pad SMD 0603 125°C Automotive T/R