GCM188R72A104KA64D
Partnumber:
GCM188R72A104KA64D
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.1uF 100V X7R 10% Pad SMD 0603 125°C Automotive T/R