GCM2165C2A102JA16D
Partnumber:
GCM2165C2A102JA16D
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.001uF 100V C0G 5% Pad SMD 0805 125°C Automotive T/R