GCM21BC71A475KA73
Partnumber:
GCM21BC71A475KA73
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 4.7uF 10V X7S 10% Pad SMD 0805 125°C Automotive T/R