GCM21BR72A104KA37L
Partnumber:
GCM21BR72A104KA37L
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.1uF 100V X7R 10% Pad SMD 0805 125°C Automotive T/R