GCM3195C1H273JA16J
Partnumber:
GCM3195C1H273JA16J
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.027uF 50V C0G 5% Pad SMD 1206 125°C Automotive T/R